PL

Drzwi szklane

Drzwi szklane

Drzwi szklane wahadłowe to prostota i elegancja, która umożliwia tworzenie zjawiskowych aranżacji wnętrz. Niezwykły paradoks szklanych drzwi potrafi z jednej strony skutecznie dzielić przestrzeń, z drugiej powiększa ją optycznie otwierając pole widzenia i rozświetlając otoczenie. Drzwi szklane dają więc komfort zamkniętego pomieszczenia zapewniając jednocześnie poczucie swobody. Są odporne na wilgoć i zarysowania. Ich gładka i jednorodna faktura zapewnia łatwość usuwania zabrudzeń, z kolei trwałość i wytrzymałość materiału, jakim jest szkło pozwala na dostosowanie wymiarów do indywidualnych potrzeb. Drzwi szklane, które posiadamy w ofercie spełniają wszystkie normy i wymagania konieczne do montażu w sklepach wielkopowierzchniowych, biurach czy innych przestrzeniach publicznych.

W JUSTART znajdą Państwo rozwiązania, które doskonale wpiszą się w estetykę planowanego wnętrza. Drzwi szklane są drzwiami bezościeżnicowymi, dzięki czemu zapewniają całkowitą przejrzystość. W zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań oferujemy drzwi wykończone aluminiowymi profilami przy dolnych i górnych krawędziach lub całoszklane. Choć najpopularniejszym modelem wybieranym przez naszych Klientów są drzwi wykonane z tradycyjnego, przejrzystego szkła bezbarwnego mogą Państwo dostosować wykończenie szkła do własnych oczekiwań:

  • szkło bezbarwne
  • szkło białe – odbarwione
  • szkło barwione w masie
  • szkło satynowe, piaskowane, ornamentowe
  • szkło laminowane


Chcąc zachować maksymalną ergonomię użytkowania istnieje możliwość wyboru sposobu otwierania. Oferujemy drzwi szklane wahadłowe, rozwierane oraz całoszklane systemy przesuwne.

Przykładowe realizacje