PL

Referencje

Wszelkie zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością i terminowością oraz zgodnie z obowiązującymi normami i warunkami technicznymi, dając w efekcie b.dobrą jakość. Oprócz profesjonalnego wykonawstwa i montażu krat oraz witryn firma JUSTART zapewnia sprawnie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tomasz Pastwa i Mariusz Szwarc Członkowie Zarządu

Prace wykonane przez Firmę JUSTART charakteryzuje wysoka jakość, solidność oraz krótkie terminy realizacji. Na szczególne uznanie zasługuje także bardzo szybko i fachowo działający serwis.

Krzysztof Starzak Menadżer ds. inwestycji

Oferowane przez firmę JUSTART kraty i witryny charakteryzują się wysoką jakością i wygodą w codziennej eksploatacji, trwałością oraz estetyką wykonania. Firma JUSTART przejawia wyski profesjonalizm w realizacji naszych zamówień szczególnie w fazie realizacji projektu.

Dariusz Lewczuk Dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

Wykonane dla nas prace (...) uważam za wzorowe zarówno pod względem wymogów technicznych jak i wysokich wymagań estetycznych stawianych przez naszą firmę.

Krzysztof Cebula Manager ds. Projektów

Współpraca z firmą układa się bezkonfliktowo, a pracownicy w niej zatrudnieni wykazują się solidnością i zaangażowaniem.

Adam Ludwiniak Członek Zarządu
3