PL

Referencje

Oświadczamy, że ze względu na wysoką jakość wykonanych prac dobrą organizację i terminowość firma GT Galeria Sp. z o. o. będzie w przyszłości korzystać z usług firmy JUSTART podczas budowania kolejnych centrów handlowych.

Yoram Reshef Dyrektor ds. centrów handlowych

Firma JUSTART jest solidnym partnerem wykonującym wszystkie powierzone prace z profesjonalizmem, uczciwością i rzetelnością. (...) Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę JUSTART jako solidnego producenta krat zabezpieczających

Bogusław Żmuda Członek Zarządu

Oprócz fachowego wykonawstwa oraz montażu krat na szczególną uwagę zasługuje także rzetelność i uczciwość naszego partnera, wyrażające się w niezawodnie działającym serwise gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jarosław Wójtowicz Dział inwestycji

Realizacja zleconych zadań przebiegała sprawnie i terminowo, przy dobrej organizacji robót oraz dużej staranności ze strony Wykonawcy, dając w efekcie b. dobrą jakość. Prace wykonywane są przez pracowników o wysokich kwalifikacjach i etyce zawodowej pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej.

Piotr Piechowiak Wiceprezes Zarządu ds. finansowych

Cenię sobie bardzo współpracę z firmą JUSTART ze względu na szybkość, dobrą organizację terminowość i jakość wykonywanych robót, jak również za solidność i umiejętność natychmiastowej mobilizacji w warunkach kryzysowych.

Jacek Jagiełło Dyrektor Techniczny
4