PL

Witryny

1

Szklane witryny stały się podstawowym elementem wyposażenia sklepów, restauracji i innych firm handlowo-usługowych, dla których estetyka wnętrza i efektowna ekspozycja są ważnym elementem strategii biznesowej .Wielkopowierzchniowe szklane witryny z jednej strony imponują rozmachem i statecznym blaskiem, z drugiej zjawiskowo eksponują wystawy i wnętrza kusząc klientów pięknie zaaranżowaną przestrzenią. Doskonale sprawdzają się wewnątrz galerii handlowych, gościnnie zapraszając kupujących do zapoznania się z oferowanym asortymentem. Stanowią także doskonałą alternatywę dla tradycyjnych przepierzeń w biurach, dzieląc przestrzeń i zarazem zapewniając doświetlenie naturalnym światłem. Wąskie profile ram oraz minimalistyczna linia sprawiają, że okucia są niemal niewidoczne, potęgując wrażenie pełnej przejrzystości.

Produkowane przez nas witryny posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, spełniające wszystkie warunki zabudowy w przestrzeniach publicznych. Zastosowanie grubego, hartowanego szkła o odpowiednich parametrach technicznych zapewnia pełne poczucie bezpieczeństwa i wytrzymałości. Szeroki wybór rodzajów szkła (tradycyjne, matowe, piaskowe, ornamentowe) i jego kolorów (barwione w masie, laminowane) pozwala dostosować projekt szklanej zabudowy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szklanych witryn i ścianek. Szklane zabudowy JUSTART to rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.

Nasi Klienci